-> Praca -> dam pracę
2015.03.27 09:58:29
Kierownik Salonu Komputronik Stargard Szczeciński
odsłon: 22 / wejść: 29
Zatrudnimy Kierownika do Salonu w Stargardzie Szczecińskim
Kierownik Salonu Komputronik - Stargard Szczeciński
Wymagania:
• • Zorientowanie na wynik sprzedaży oraz wysoki poziom obsługi Klienta
• • Komunikatywność
• Min. średnie wykształcenie
• Min. 2 - letnie doświadczenie w handlu z czego min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela
• Umiejętności budowania i zarządzania zespołem
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania salonu, zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
• Realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych
• Doskonała organizacja pracy własnej i zarządzanie pracą podległego zespołu
• Motywowanie i ocena podległego zespołu
• Szkolenie i rozwój kompetencji sprzedażowych podległego zespołu
• Monitorowanie wykonywanych zadań i analiza wyników pracy podległego zespołu

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy
• Pracę u Lidera w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie
• Niezbędne narzędzia pracy

CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: g.czupryniak@komputronik.pl

Telefon: Telefon

Projekt - Mała Chatka