Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2015.09.03 12:14:58
Praca w dziale marketingu
odsłon: 9 / wejść: 9
Sieć sklepów internetowych Mirat.pl z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje pracownika do działu marketingu.
Opis stanowiska pracy:
1. Przygotowywanie i uaktualnianie banerów reklamowych
2. Pomoc przy prowadzeniu działań promocyjnych
3. Czynna współpraca z działami firmy
4. Współpraca z aktualnymi partnerami
5. Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania :
1. Obsługa programów graficznych typu (Photoshop, Corel)
2. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
3. Dobra znajomość obsługi komputera
4. Kreatywność
5. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :
1. Pracę w godzinach 08:00 – 16:00.
2. Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy.
3. Wynagrodzenie początkowe 1600 zł netto (na rękę) plus premie uzależnione od
wyników pracy.
4. Pracę w miłej atmosferze umożliwiającej rozwój i merytoryczne wsparcie.

Więcej na - www.mirat.eu/praca,p49.html
Telefon: Telefon

Projekt domu jednorodzinnego