Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2016.06.22 07:18:41
Sprzedawca - doradca techniczno handlowy materiałów budowlanych.
odsłon: 33 / wejść: 34
Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Opis oferty:
Jestem zainteresowany współpracą z osobami zajmującymi się na co dzień branżą budowlaną na dłuższy okres.
Kluczowe zadania to:
- sprzedaż i budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami, dbałość o wysoki poziom i jakość obsługi klienta.
- analiza rynku oraz monitorowanie aktywności konkurencji
- nadzór nad realizacją Sprzedaży i celów sprzedażowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- min. 2-letnie doświadczenie w obszarze aktywnej sprzedaży, najlepiej w branży budowlanej
- min. średnie wykształcenie
- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
- znajomość programu Sprzedaży Subiekt GT,
- zdolności organizacyjne i interpersonalne
- dynamizm i entuzjazm w działaniu
- silne zorientowanie na realizację założonych celów i determinacja
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale detalicznym i hurtowym
- prawo jazdy kat. B + mobilność (praca w terenie)
Oferujemy:
- dobre warunki zatrudnienia (stała pensja + premia adekwatna do wyników, odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy)

Dane kontaktowe:
Wyślij na adres: praca@klinkier-grzelak.pl CV oraz list motywacyjny.
tel. 602381397
Telefon: 602 381 39

Projekt domu jednorodzinnego