Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2019.01.16 15:14:29
Praca w sklepie internetowym Mirat.pl
odsłon: 18 / wejść: 18
Zatrudnimy osobę do Działu Rozwoju w sklepie internetowym Mirat.pl
Zatrudnimy osobę do Działu Rozwoju w sklepie internetowym.

Opis stanowiska pracy:

Aktualizacja cen i oferty sklepu
Korekta i redagowanie opisów produktów
Wprowadzanie nowych produktów
Przygotowywanie tekstów promocyjnych

Wymagania :

Wykształcenie min. średnie
Dobra znajomość obsługi komputera
Dobra znajomość języka polskiego (znajomość zasad pisowni, reguł stylistycznych i interpunkcyjnych, swobodne redagowanie tekstów, umiejętność wyłapywania błędów)
Swobodne korzystanie z Internetu, umiejętność wyszukiwania informacji,
Kreatywność
Otwartość w komunikacji, udzielanie informacji zwrotnej
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy.
Pracę w godzinach 08:00 – 16:00.
Wynagrodzenie początkowe 2775,00 brutto czyli 2000,00 zł netto (na rękę) plus premie uzależnione od wyników pracy.
Pracę w miłej atmosferze umożliwiającej rozwój i merytoryczne wsparcie.
Zatrudnienie od 1 lutego 2019 r.

CV oraz list motywacyjny z aktualnym zdjęciem prosimy dostarczyć osobiście od pn -pt.
w godz 9:00 – 15:00 na adres:
Mirat.pl
ul. Rzeźnicza 6-8 Stargard
lub mailowo na adres marketing@mirat.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”
Telefon: 661976584

Projekt - Mała Chatka