Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-10-25 odsłon: 221        
17. Europejski Festiwal Filmowy Integracja TY i JA
MDK zaprasza do wzięcia udziału w 17. Europejskim Festiwalu Filmowym Integracja TY i JA. Inicjatywa ma na celu integrację osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną, poprzez prezentację filmów o tematyce, problemach i życiu osób z niepełnosprawnością.
Organizatorzy realizować będą projekt w 30 miejscach w Polsce, w tym w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie. "Stargardzki festiwal" odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Stargard. Szczegóły, terminy, opisy filmów znajdują się na stronie mdk.stargard.pl Dla chętnych będzie możliwość stworzenia dodatkowego seansu i odtworzenia filmów z audiodeskrypcją, czyli z techniką stosowania dodatkowego opisu słownego, który ułatwia odbiór osobom niewidomym i słabowidzącym. Ze względu na procedurę zapewniająca bezpieczeństwo w MDK Stargard w związku z wystąpieniem epidemii COVID-19 prosi się o telefoniczną rezerwację miejsc pod numerem: 91 834 43 01. Szczegóły na stronie: https://mdkstargard.wixsite.com/mdk1/post/17-europejski-festiwal-filmowy-w-mdk-stargard

źródło: MDK w StargardzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia