Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Wiadomości

2018-04-17 odsłon: 564
II Memoriał Danuty Piecyk w SP 3 Stargard
W dniu 13.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego odbył się II Memoriał Danuty Piecyk.
Na boiskach sportowych w SP 3 rozgrywano zawody sportowe dla klas 0- 7 i II – III gimnazjum.
Imprezę podzielono na poszczególne bloki.
Na początku rozegrano mecze w „ dwa ognie” w poziomie klas IV, V i VI.
Wśród klas IV pierwsze miejsce zajęła klasa IV B, drugie klasa IV C, trzecie klasa IV D.
W klasach V, pierwsze miejsce klasa – V B, drugie klasa V A,
W poziomie klas VI, pierwsze miejsce klasa VI B, drugie klasa VI A a trzecie klasa VI C.
Jednocześnie na boisku od koszykówki rozegrano turniej w „ kosza” dla dziewcząt dla klas VII i gimnazjum.
Zwyciężyły dziewczęta z klasy VII C, drugie miejsce zajęła klasa III B Gimnazjum, trzecie miejsce przypadło klasie VII A, a czwarte klasie VII B.
W tym samym czasie rozgrywany był turniej w piłce nożnej chłopców dla klas VII i II i III Gimnazjum.
Grano systemem pucharowym i po zaciętej grze zwyciężyła klasa III D Gimnazjum, drugie miejsce zajęła klasa II C Gimnazjum a trzecie klasa III A Gimnazjum.
W międzyczasie zespoły 3 – osobowe rozwiązywały test wiedzy o sporcie, gdzie wygrała klasa IV D i VI C ex aequo, a trzecie miejsce zajęła klasa V B.
Dla zwycięskich drużyn przygotowano puchary, a dla najmłodszych słodkości.
Nad całością czuwali i prowadzili te zawody sportowe nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3.
W przerwie pomiędzy wyścigami, grami i meczami pan Dyrektor Romuald Bobrowicz wręczył pamiątkową paterę zaproszonemu gościowi specjalnemu, którym był pan Zbigniew Piecyk, brat pani Danuty patronki kompleksu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie.

źródło: Banaszek Armand nauczyciel wf w SP 3 Stargard