Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-06-17 odsłon: 679        
Jakie auta posiadają w swojej ofercie wypożyczalnie samochodów w Polsce?


Wypożyczenie samochodu w Polsce jest dziś tak samo proste, jak na całym świecie. Wyspecjalizowane wypożyczalnie pracują dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wynajem auta może się odbyć praktycznie w dowolnym miejscu. Sprawdzamy, jakie auta oferują wypożyczalnie samochodów.

Samochody miejskie i mini To najczęściej wypożyczane auta, więc wypożyczalnie mają ich najwięcej. Powody ich popularności są dwojakie: po pierwsze takie samochody są względnie tanie, więc cena ich najmu też nie jest wysoka, po drugie koszty ich eksploatacji są niskie, a to na kliencie leży konieczność dokonania opłaty za paliwo. Samochód wypożycza się z pełnym bakiem i w takim samym stanie należy go zwrócić. Taką politykę stosuje między innymi wypożyczalnia samochodów carfree.pl.Samochody mini zawdzięczają swoją popularność stosunkowo niedużym gabarytom. Takie auto łatwo jest zaparkować, co w przestrzeni miejskiej nie zawsze jest łatwe.Wśród najpopularniejszych w tym segmencie marek na pierwszym miejscu wymienia się Forda Fiestę , zaraz za nim Volkswagena Golfa i Polo. Często wypożycza się Toyoty, Renault, Fiata, Kię i Opla. Samochody na dłuższe trasy Tu królują duże rodzinne auta oraz SUV-y. Klienci wypożyczający samochody na dłuższe trasy stawiają na pewne marki, którym można ufać. Wypożyczalnie wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując Mercedesy, Skody, Mazdy i Hyundaie lub Citroeny.Przy wyborze samochodu na długą trasę lub samochodu, którym będzie podróżowała rodzina z dziećmi, pod uwagę bierze się nie tylko cenę najmu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, jakie pojazd może zapewnić. Stąd celowanie w marki o ugruntowanej pozycji. Niebagatelne znaczenie ma też wygoda podróżowania. Kompaktowe miejskie auta sprawdzają się na krótkich trasach, ale niekoniecznie w długich. Kilkugodzinne siedzenie za kierownicą w małym samochodzie nie należy do przyjemności, stąd zainteresowanie SUV-ami. Samochody luksusowe Są wypożyczane stosunkowo rzadko, bo obejmują mniej niż pięć procent wypożyczeń ogółem w skali roku, jednak wypożyczalnie mają na stanie także takie samochody. To sportowe auta, stosunkowo drogie, a więc i ich wypożyczenie nie należy do najtańszych. W tej klasie aut można wypożyczyć np. Mercedesa, ale też Lamborghini.  Ile lat mają samochody z wypożyczalni Wypożyczając samochód, nie trzeba się obawiać, że trafi nam się starszy model. Wszystkie auta wypożyczane w Polsce to samochody nowe, na ogół mające mniej niż pięć lat. Podyktowane jest to względami praktycznymi – takie auta uchodzą za bezawaryjne, a więc są bardziej dochodowe z punktu widzenia właściciela wypożyczalni. Z punktu widzenia klienta to gwarancja, że wypożyczony samochód będzie niezawodny. Planujesz wypożyczenie auta w Szczecinie? Przeczytaj koniecznie Jakie udogodnienia czekają na osoby wypożyczające samochody w Szczecinie?Artykuł sponsorowany.

źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia