Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-02-08 odsłon: 66        
Nabór do muzycznej
Trwa przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do pierwszej klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. To pierwsza i jedyna w Stargardzie szkoła podstawowa o profilu muzycznym. Nabór potrwa do 5.03. (piątek). Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 6 i 7 lat.

Nauka połączona z edukacją muzyczną to możliwość rozwijania talentu od najmłodszych lat w połączeniu z ogólnym wykształceniem. Nabór na rok szkolny 2021/2022 planowany jest na fortepian, skrzypce, altówkę, wiolonczelę, kontrabas, gitarę, klarnet, flet, obój i perkusję. Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji 11 i 12.03. (czwartek i piątek) odbędzie się tzw. badanie przydatności. Wtedy kandydaci m.in. zaśpiewają wybraną piosenkę, a komisja sprawdzi, czy mają predyspozycje do grania na wybranym instrumencie.Wnioski są przyjmowane w sekretariacie Zespołu Szkół przy ul. Popiela 2, od poniedziałku do piątku 7:30-15:30. Szczegóły naboru, wzory dokumentów do wypełnienia i pełny terminarz rekrutacji można znaleźć tutaj.
źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KACPER męski pantofel

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia